Produkty znajdujące się w naszej ofercie to dobry pomysł na reklamę Państwa firmy i marki. Pomogą one podnieść świadomość o Waszym funkcjonowaniu na rynku w oczach obecnych i potencjalnych Klientów.

W tym celu dajemy Państwu możliwość umieszczenia na matach logo i wykładzinach grafiki, logo Waszej firmy lub sloganu reklamowego. Wszystko to w szerokim wachlarzu wzorów i kolorów.

Jakość produktów podnosi fakt, iż wykonane są one z najlepszych włókien poliamidowych oraz z gumy naturalnej. Posiadają dzięki temu właściwości antypoślizgowe oraz bardzo dobrze przylegają do podłoża.

Ważne atutu naszych produktów to możliwość wykorzystania ich w wejściach do budynków, salach konferencyjnych, holach, tam gdzie występuje największe skupienie ludzi, potencjalnych Klientów Waszych usług czy produktów.

Maty logo i wykładziny z nadrukiem bardzo dobrze sprawdzają się na rynku medycznym. Funkcjonują jako narzędzie reklamowe przyciągające zainteresowanie Odbiorców oraz jako ochrona przed zanieczyszczeniem.

Produkty nasze odznaczają się bardzo dobrymi parametrami – chłonność nawet do 6L/m2 wody oraz do 4kg/m2 absorpcji brudu, dzięki czemu mogą Państwo zaoszczędzić na codziennym sprzątaniu. Metoda stosowana do druku na matach i wykładzinach do metoda zwana chromojet, w której stosuje się bardzo dobre szwajcarskie barwniki. Daje to gwarancję najwyższej jakości i trwałości nadruku.

Jak wygląda nasza współpraca z Klientem?

 1. Ustalamy z Klientem szczegóły zamówienia odnośnie rozmiaru produktu, projektu i serwisu
 2. Realizujemy zamówienia zgodnie z wytycznymi Klienta (dostawa do Klienta)
 3. Cotygodniowa wymian mat
 4. Regularne pranie, czyszczenie i konserwowanie produktów
 5. Systematyczne sprawdzanie jakości usług
 6. Wymiana, naprawa uszkodzonych mat, wykładzin
 7. Opieka doradcy.

Nasze produkty zapewniają:      

 • Zabezpieczenie przed zanieczyszczeniem , kurzem i brudem
 • Ochronę drogich podłóg
 • Niskie koszty sprzątania
 • Estetykę