Nasz priorytet to jakość usług

W ciągu kilkunastu lat działalności zdobyliśmy doświadczenie pracując z sukcesem w branży usług pralniczych. Przez wszystkie te lata dążyliśmy do udoskonalania naszych działań i produktów wprowadzając coraz nowsze technologie, podnosząc jakość świadczonych usług.

W tym celu zastosowaliśmy barierę higieniczną wraz z trójstopniową śluzą szatniową. Zapewniło to funkcjonalny podział zakładu na dwie strefy, brudną i czystą, co z kolei spowodowało oddzielenie bielizny brudnej od upranej oraz odseparowaniepracowników z wymienionych dwóch stref.

Bardzo ważne jest podkreślenie faktu, iż nasze zakłady piorą bieliznę każdego Klienta w oddzielnych cyklach, co powoduje brak styczności bielizny i materiałów dwóch różnych Klientów w jednym cyklu.

Zakłady pralnicze wyposażone są w nowoczesne urządzenia pralnicze wraz z automatycznymi systemami dozującymi środki piorące i dezynfekujące, a także w urządzenia sprawujące kontrolę nad parametrami prania i dezynfekcji.

Jesteśmy dumni z tego, iż jako jedni z pierwszych w Polce zastosowaliśmy w naszych zakładach nowoczesną technologię RFID, której działanie opiera się na oznakowaniu tekstyliów Klientów specjalnymi elektronicznymi chipami RFID. Zastosowane chipy umożliwiają bezdotykową identyfikację pranego asortymentu. Największą korzyścią z zastosowania tego systemu jest całkowite ograniczenie czasochłonnej czynności przeliczania pościeli i odzieży, co jednocześnie całkowicie wyklucza kontakt personelu z brudna odzieżą, bielizną. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze IT system samodzielnie, bez udziału osób trzecich, odczytuje informacje dot. np. Klienta i jego identyfikacji, zapisuje historię pojedynczej sztuki bielizny, odczytuje i zapamiętuje ilość pobranej i zwracanej bielizny .

Dokonujemy drobnych napraw krawieckich.

Świadczymy specjalistyczne usługi transportowe.

Posiadamy kilkanaście zakładów pralniczych funkcjonujących na terenie całej Polski. Jeden z naszych zakładów znajduje się również na terenie Niemiec. Bardzo dobra lokalizacja naszych pralni daje możliwość korzystania z naszych usług dużym Klientom sieciowym, mającym swoje filie i oddziały w różnych miastach w Polsce.

Realizowane przez nas usługi oparte są na wykorzystaniu nowoczesnych technologii korzystających z maszyn, urządzeń i środków przyjaznych środowisku. Dbamy o to z pełną świadomością, aby nasze działania (transport, utylizacja odpadów) jak najmniej obciążały środowisko naturalne.

Wszyscy dbamy o nasze środowisko i planetę.